VIKTORINA „NORIU AUGTI SVEIKAS!“

Spalio 22 d. mokykloje vyko Kauno miesto ugdymo įstaigų 5 klasių mokinių viktorina „Noriu augti sveikas!“. Viktorinoje dalyvavo gausus būrys miesto penktokų – net 14 komandų iš Kauno „Atžalyno“, Juozo Grušo meno, Kovo 11-osios, Milikonių, Palemono, „Purienų“, Stasio Lozoraičio, Veršvų, „Vyturio“ katalikiškos vidurinių mokyklų, Jono Žemaičio – Vytauto, Kazio Griniaus, Tado Ivanausko progimnazijų, šv. Kazimiero pagrindinės mokyklos, šv. Pranciškaus mokyklos.

Viktorinos metu mokiniai demonstravo kūrybinius gebėjimus pristatydami savo komandą, teorines žinias apie sveiką gyvenseną ir fizinį aktyvumą, išbandė savo jėgas sporto rungtyje – skraidančių lėkščių mėtime į taikinį, kuri ypatingai sudomino mokinius.

Viktorinos laimėtojai:
I vieta – Kauno Milikonių vidurinės mokyklos komanda
II vieta – Kauno Tado Ivanausko progimnazijos komanda
III vieta – Kauno Jono Žemaičio – Vytauto progimnazijos komanda

Dėkojame mokiniams ir juos viktorinai ruošusiems mokytojams už aktyvų dalyvavimą, iniciatyvumą ir puikias emocijas!

Viktorinos koordinatorė
biologijos mokytoja Regina Erlickytė – Marčiukaitienė