Viktorinų atgarsiai

Žmogui nepakanka kaupti žinias, reikia mokėti iš jų gauti palūkanas (Johanas Volfgangas Gėtė)

Kovo ir balandžio mėnesių pradžioje mokykloje šurmuliavo gausus būrys svečių. Tomis dienomis vyko aštuntų ir dešimtų klasių viktorinos „Žinių kraitė“ ir „Žinių maratonas“.

Į aštuntų klasių mokinių viktoriną „Žinių kraitė“ susirinko 21 komanda iš įvairių Kauno miesto mokyklų. Renginys paskatino mokinius labiau domėtis mokslo atradimais ir naujovėmis. Viktorinos metu mokiniai galėjo turimas teorines žinias pritaikyti praktikoje. Kūrybinėje ir teorinėje užduotyse, kapitonų ir palaikymo komandų rungtyse mokiniai atskleidė savo kūrybinius gebėjimus, sumanumą, sustiprino darbo komandoje įgūdžius.

Aštuntokų viktorinos „Žinių kraitė“, vykusios kovo 8 dieną, nugalėtojai:
I vieta
Kauno Aleksandro Stulginskio vidurinė mokykla
VšĮ Kauno šv. Mato vidurinė mokykla

II vieta
VšĮ Kauno Juozo Urbšio katalikiška vidurinė mokykla

III vieta
Kauno Žaliakalnio progimnazija

Dešimtų klasių dalyvių skaičius viktorinoje „Žinių maratonas“ buvo mažesnis, tačiau kūrybiškumo, sumanumo ir geros nuotaikos netrūko ir šiame renginyje. Atlikę įvairias užduotis mokiniai pasitikrino žinias gamtos, geografijos, biologijos, mokslo išradimų, istorijos, sporto ir meno srityse.

Viktorinos „Žinių maratonas“, vykusios balandžio 12 dieną, nugalėtojai:
I vieta
VšĮ Kauno Juozo Urbšio katalikiška vidurinė mokykla
II vieta
VšĮ Kauno „Ąžuolo“ katalikiška vidurinė mokykla
Kauno Jono Jablonsko gimnazija
III vieta
VšĮ Kauno Šv. Mato vidurinė mokykla

Didžiulis aštuntų ir dešimtų  klasių komandų bei jų sirgalių būrys nuotaikingai bei turiningai praleido popietes. Džiaugiamės mokinių ir mokytojų aktyvumu, sveikiname viktorinų nugalėtojus!

Renginius organizavo mokyklos mokytojos Lina Šapkauskienė, Edita Mačiulaitienė, Regina Erlickytė – Marčiukaitienė ir Ilona Murašovienė