Žiemos sporto šventė „Šalčio nebijok – su draugu sportuok“

Sausio 23 d. nešini rogėmis į mokyklos kiemą sugužėjo pradinukai – vyko kasmetinė žiemos sporto šventė „Šalčio nebijok – su draugu sportuok“.

Kai jau atrodė, kad šių metų žiemos net neteks varyti iš kiemo, o oras vis kvietė traukti dviračius ar riedučius, staiga kalendorius mums priminė, kad dar tik sausio pabaiga, ir pagaliau ta žiema atėjo.

Išsirikiavę vienas paskui kitą, vaikai choru pažadėjo: šalčio nebijos ir su draugu sportuos! Pirmoji užduotis kiekvienos klasės mokiniams buvo nulipdyti pačius gražiausius „senius besmegenius“. Sniego užteko visiems, tad besmegenių buvo išties daug. Antroji užduotis buvo skirta greičio ir azarto mėgėjams. Lyg bobslėjaus trasoje vaikai čiuožė rogutėmis, o tai jiems ypač patiko. O paskutinė užduotis – virvės traukimas – abejingų nepaliko nei vieno. Kiekvienas stojo kovoti už savo klasę. Pirmokai prieš antrokus, trečiokai prieš ketvirtokus. Nei vieni nenorėjo pasiduoti, todėl su nedidele mokytojų pagalba visos klasės po kartą pasijuto stipriausi ir galingiausi, o visus suvienijo draugystė ir pergalės skonis.

Kūno kultūros mokytojai