1-5 KLASIŲ MOKINIŲ MOKSLO METŲ UŽBAIGIMO ŠVENTĖ

Kaip greitai bėga laikas… Rodos, ką tik nuaidėjęs rugsėjo 1-osios skambutis jau skelbia mokslo metų pabaigą. Pirmiausia ji užklupo pradinukus ir penktokus – gegužės 31 d. jie vasarai atsisveikino su mokykla.

Eilėmis ir dainomis pradinukai sveikino vieni kitus su mokslo metų pabaiga ir artėjančia vasara, o pasiruošti šventei padėjo jų mokytojos Loreta Bankauskienė, Ina Levčenkaitė, Virginija Ručienė, Daiva Švedienė ir muzikos mokytoja Rasa Razukevičiūtė.

Šventės metu mokinukus sveikino mokyklos direktorius Vladislovas Janiūnas, pradinukams įteikdamas pradinio išsilavinimo pažymėjimus. Mokiniams taip pat įteikti padėkos raštai už aktyvų dalyvavimą mokyklos veikloje bei mokyklos vardo garsinimą ir kandidato į „Išminčių klubą“ kortelės už gerą ir labai gerą mokymąsi.

Šventės akimirkos