1-5 KLASIŲ MOKINIAI VASARAI ATSISVEIKINO SU MOKYKLA

Gegužės 30 d. mokslo metų pabaigos šventė sukvietė pradinukus, penktokus, jų tėvelius ir mokytojas.

Mokslo metų pabaigos šventę pradėjo 6a klasės mokinė Neda Tomašauskaitė, romantiškąja „Sonata“ pasveikinusi mokinius, sėkmingai baigusius mokslo metus. Mažieji šventės dalyviai taip pat parengė meninę programą: Liutauras Paplauskas iš 1a klasės sudainavo linksmą dainelę „Žiogelis“, aerobikos būrelį lankančios 1-4 klasių mokinės sušoko nuotaikingą šokį, antrokų ansamblis atliko dainelę „Trys minutės takelio“, 3a klasės mokinė Deimantė Janavičiūtė pritariant klasės draugams padainavo dainą „Briedžiukas“, ketvirtokai Titas Čapkauskas, Rokas Šapkauskas, Nojus Kripavičius, Povilas Vijūnas ir Nerijus Brazys pademonstravo visiems savos kūrybos šokį. Susirinkusius pasveikino ir 5a klasės mokinės Vaiva Puniškytė bei Viltė Vaitekaitytė su šokiu „Saldus miegas“.

Sveikinimo žodį tarė direktorius Vladislovas Janiūnas ir pavaduotoja Rasa Puniškienė. Puikiai besimokantiems mokiniams jie įteikė „Išminčių klubo“ nario pažymėjimus, o už gerą mokymąsi mokinius apdovanojo padėkomis. Šventės metu pagerbti ir tėveliai – už inciatyvumą, pagalbą, aktyvų dalyvavimą klasės ir mokyklos veikloje, mokyklos vardo garsinimą tėveliams įteiktos padėkos. Ketvirtokams įteikti svarbiausi dokumentai – pradinio ugdymo baigimo pažymėjimai.

Smagiai pasibuvę pradinukai ir penktokai atsisveikino su mokykla ir išskubėjo pasitikti vasaros.