1-6 KLASIŲ MOKINIAI DALYVAVO EKOLOGINIAME PROJEKTE „GERBIU GAMTĄ – SAUGAU SAVE“

Balandžio 16-18 d. mokyklos 1-6 klasių mokiniai įsijungė į ES struktūrinių fondų finansuojamo ekologinio projekto „Gerbiu gamtą – saugau save“ veiklą. Projektą įgyvendina asociacija „Teisėtvarka“.

Balandžio 16 d. 1-2, 3-4, 5 ir 6 klasėse vyko pamokėlės, kurių metu mokiniai supažindinti su didėjančiais atliekų mąstais, atliekų rūšiavimo ir perdirbimo būdais bei kitomis atliekų taršos problemomis. Šiais seminarais siekiama parodyti, kad didėjantis atliekų kiekis priklauso nuo mūsų visų ir kiekvieno atskirai.

Balandžio 17 ir 18 d. mokiniams organizuotos nemokamos edukacinės išvykos į Lapių sąvartyną. Tikime, jog pamačius sąvartyno vaizdus vaikai ne tik  susimąstė apie šiukšlių rūšiavimą ir gamtos saugojimą, bet ir paragins šeimų narius gerbti gamtą – saugoti save.

Biologijos mokytoja Regina Erlickytė – Marčiukaitienė