4-asis Solidarumo bėgimas

Šių metų rugsėjo 26 – spalio 6 dienomis Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija dalyvavo jau ketvirtajame Solidarumo bėgime. Šią  akciją surengė  organizacija „Gelbėkit vaikus“, bendradarbiaudama su Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija. Tokiu būdu Lietuvos moksleiviai skatinami susiburti ir per sportą, šiuo atveju – per bėgimą – rinkti aukas vargstantiems Lietuvos ir Afrikos vaikams.

Visi gimnazijos mokiniai, dalyvavę bėgime, gavo diplomus bei akcijos bėgimo korteles. Bėgikų kortelėse buvo  pateikiama informacija apie tai, kad kiekvienas bėgikas yra skatinamas ieškoti rėmėjų – tėvelių, globėjų ar senelių, kitų giminaičių ir pažįstamų, kurie sutiktų paremti šią akciją. Aukoti neprivaloma. Kiekvienas mokinys savo bėgimą galėjo įvertinti jam priimtina suma. Susumavus visus nubėgtus kilometrus ir surinktus pinigus, paaiškėjo, jog visi kartu nubėgome daugiau nei 300 km ir surinkome net 200 eurų. Skaičiai išties nemaži, todėl labai džiaugiamės, kad ne tik šauniai sportavome, bet ir surinkome pinigų, kurie šiek tiek palengvins vargstančių vaikų gyvenimą. Ypatingai dėkoju ketvirtokams ir klasės auklėtojai Virginijai Ručienei už surinktą 51 eurą. Labai šaunu, kad vaikai ne tik paaukojo tokią didelę sumą, bet ir suprato šios akcijos prasmę ir tikslą.

Ačiū visiems, prisidėjusiems prie šios akcijos!

Sporto renginių organizatorius Robertas Mežvinskis