5-asis Solidarumo bėgimas

Spalio 8–18 dienomis Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija dalyvavo jau penktajame Solidarumo bėgime. Visos gimnazijos klasės bėgo aplink gimnaziją Žaliakalnio mikrorajono gatvėmis. Akciją inicijavo organizacija „Gelbėkit vaikus“, bendradarbiaudama su Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija.  Surinktos lėšos bus skirtos organizacijos „Gelbėkit vaikus“ vaikų dienos centrus Lietuvoje lankančių vaikų gerovei užtikrinti ir vaikų žaidimų aikštelėms Rusijos okupuotose Ukrainos teritorijose įrengti.

Visi gimnazijos mokiniai, kurie dalyvavo bėgime, gavo diplomus ir akcijos bėgimo korteles. Bėgikų kortelėse buvo  pateikiama informacija apie tai, kad kiekvienas bėgikas yra skatinamas ieškoti rėmėjų – tėvelių, globėjų ar senelių, kitų giminaičių ir pažįstamų, kurie sutiktų paremti šią akciją. Aukoti nebuvo privaloma, o kiekvienas mokinys savo bėgimą galėjo įvertinti jam priimtina suma. Susumavus visus nubėgtus kilometrus ir surinktus pinigus paaiškėjo, kad visi kartu surinkome net 250,16 eurų. Labai džiaugiamės, kad ne tik šauniai pasportavome, bet ir galėsime  šiuos pinigėlius skirti paramai.

Ačiū visiems, kurie dalyvavo šioje akcijoje, ypač mokytojos Virginijos Ručienės pirmokėliams, surinkusiems net 50 eurų.

Sporto renginių organizatorius Robertas Mežvinskis