Šeštasis solidarumo bėgimas

Spalio 3 dieną Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija dalyvavo jau šeštajame solidarumo bėgime. Visa gimnazija išsiruošė į žygį, kurio tikslas – pėsčiomis nueiti iki Kauno santakos ir stadione apibėgti kelis ratus. Tokiu būdu solidarizavomės su Ukrainos karo zonose gyvenančiais vaikais ir kvietėme  jiems paaukoti. Šią akciją parengė organizacija „Gelbėkit vaikus“, bendradarbiaudama su Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija.  Ji kviečia Lietuvos moksleivius susiburti ir per sportą, šiuo atveju bėgimą, rinkti aukas vargstantiems Ukrainos vaikams.

Visi gimnazijos mokiniai, dalyvavę bėgime, gavo diplomus bei akcijos bėgimo korteles. Šiose kortelėse pateikta informacija apie tai, kad  kiekvienas bėgikas yra skatinamas ieškoti rėmėjų – tėvelių, globėjų ar senelių, kitų giminaičių ir pažįstamų, kurie sutiktų  paremti šią akciją. Aukoti nėra privaloma, o kiekvienas mokinys savo bėgimą galėjo įvertinti jam priimtina suma. Susumavus visus surinktus pinigus paaiškėjo, jog visi kartu surinkome 82 eurus.

Labai džiaugiamės, kad ne tik šauniai pasportavome, bet ir surinkome pinigų, kurie pagelbės Ukrainos karo zonose gyvenantiems vaikams. Ačiū visiems, prisidėjusiems prie šios akcijos!

Sporto renginių organizatorius Robertas Mežvinskis