7b klasės futbolininkai – LMŽ čempionai!

Kovo 9 dieną Jonavos sporto arenoje įvyko finalinės Lietuvos mokyklų žaidynių futbolo varžybos. Jose dalyvavo keturios stipriausios Lietuvos mokyklų komandos. Pradžioje visos komandos turėjo tapti stipriausiomis savo mieste, paskui zoninėse ir tarpzoninėse varžybose. Į finalinį etapą pateko Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija, Jonavos R. Samulevičiaus, Panevėžio „Rožyno“ ir Mažeikių „Ventos“ progimnazijos.

Pirmąsias varžybas kauniečiai žaidė su  šeimininkais  – Jonavos futbolininkais. Greitai pelnę įvartį kauniečiai išsiveržė į priekį, paskui puikiai sekėsi aikštelės šeimininkams. Tačiau mūsų vartininkas žaidė nuostabiai, taigi – rezultatas 1: 0 mūsų gimnazijos naudai.

Antrose varžybose supratę, kad niekas lengvų pergalių čia nedalins, mūsų gimnazijos žaidėjai nesunkiai įveikė Mažeikių „Ventos“ komandą 5:0.

Paskutinėse varžybose vilčių nepalikome ir panevėžiečiams, nugalėję juos  2:0. Iškovoję visas pergalės Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazijos futbolininkai tapo Lietuvos mokyklų žaidynių čempionais. Mokiniai buvo apdovanoti medaliais, diplomais, marškinėliais ir nuostabia taure.

Sveikiname nugalėtojus ir linkime sėkmės sporte!

Robertas Mežvinskis