Akcija „Aktyvus rugsėjis 2017“

Spalio 4 dieną Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija surengė LTOK akciją „Aktyvus rugsėjis 2017“. Joje dalyvavo 5-8 klasių mokinių komandos bei svečiai iš Druskininkų „Atgimimo“ mokyklos. Dalyviams teko bėgti sudėtingą trasą. Orientacinėse varžybose Ąžuolyno parke reikėjo surasti šešis skirtingus punktus, po to – išspręsti biologijos, geografijos, istorijos, matematikos užduotis, taip pat dvi sportines: smiginio ir ringo. Susumavus visus rezultatus pirmąją vietą užėmė 6a I-oji komanda, antrąją bei trečiąją vietas pasidalino 6a II-oji komanda ir mokiniai  iš Druskininkų „Atgimimo mokyklos“.  Svečiai puikiai orientavosi nepažįstamoje aplinkoje ir gerai atliko užduotis.

Nuo pat ankstyvo ryto atvykusiems Druskininkų „Atgimimo“ gimnazijos mokiniams surengėme trumpą ekskursiją po gimnaziją. Vėliau ėjome į Ąžuolyno parką dalyvauti orientacinėse  varžybose. Visų dalyvavusių laukė puikus prizas –  čiuožimo valanda „Akropolio“ ledo arenoje. Po pramogų ledo arenoje mūsų draugai – gatvės šokių studija „Gamers“ – pasidalino savo patirtimi ir pamokė  gatvės šokių pradmenų. Pabaigoje pakilome liftu ant Prisikėlimo bažnyčios stogo ir svečiams parodėme Kauną iš paukščio skrydžio. Padėkoję už tokią puikią visos dienos programą, svečiai pažadėjo pakviesti mus į Druskininkus.

Sporto renginių organizatorius Robertas Mežvinskis