Akcija „Šokis Žemei“

2017 m. kovo 20 dieną mūsų gimnazija prisijungė prie visoje Lietuvoje vykstančios akcijos „Šokis Žemei“. Šį šokį atliko gimnazijos 3-4 klasių mokiniai, kuriuos paruošė šokių mokytoja Edita Mačiulaitienė.

Akcijos tikslas – formuoti mokinių aplinkosaugines nuostatas ir gamtai palankų elgesį; ugdyti atsakomybę už savo veiksmus sąveikaujant su mus supančia aplinka ir žmonėmis; gilinti vaikų pasaulio vientisumo suvokimą, kad mes vienas su kitu esame daug glaudžiau susiję nei atrodo; formuoti kolektyviškumo įgūdžius; skatinti bendradarbiavimą tarp ugdymo įstaigų, kolektyvų Lietuvoje ir užsienyje; atkreipti dėmesį į ekologines bei nykstančių gyvybės formų problemas bei ieškoti bendrų aplinkosaugos sprendimo būdų.