Aktyviai dalyvavome Europos judėjimo savaitėje

Rugsėjo 21-27 d. Lietuvoje, kaip ir daugumoje Europos šalių, vyksta Judėjimo savaitė – MOOVE WEEK 2015, kurioje aktyviai dalyvauja ir mūsų gimnazija. Projekto idėja – motyvuoti ir nukreipti jaunimą aktyviam, turiningam ir sveikam laisvalaikio praleidimui.21 d. IIIb klasės mokiniai Karolis Tvarijonas, Vytautas Liukaitis, Ainis Lapinskas, Rytas Babickas, Klaidas Kalijevas, IIIa klasės mokiniai Rokas Sidaravičius, Tomas Janulevičius ir IIa klasės mokinys Gediminas Višinskas dalyvavo Kauno sporto halėje vykusiame mažojo futbolo turnyre.

22 d. tinklinio 3×3 turnyre dalyvavo 8b klasės tinklininkės Ida Marija Savukynaitė ir Andrėja Matekonytė, IIIa klasės vaikinai Rokas Sidaravičius, Lukas Puniškis, Mantas Grodeckas bei IIIb klasės mokinys Karolis Tvarijonas.

23 d. 8a klasės mokinės Danielė Kuprytė ir Vaiva Pilkauskaitė dalyvavo orientacinio sporto varžybose.

24 d. 5a, 7a, 6a, IIa ir IIb klasių mokiniai dalyvavo kroso varžybose.

Kūno kultūros mokytoja Vilma Sereckienė