Apie ekologiją ir meilę gamtai viktorinoje „Ekožiniukai“

Lapkričio 20 d. Kauno miesto 4 klasių mokiniai susirinko į viktoriną „Ekožiniukai“. Ši viktorina – tai vienas iš tęstinio ekologinio projekto “Ekobumas” renginių.

„Ką reiškia gyventi ekologiškai?“ – klausė renginio vedėjos, penktokės Gustė Makčinskaitė ir Nida Vitkevičiūtė. „Ar tai reiškia rūšiuoti atliekas, tvarkyti namų aplinką, vartoti ekologiškus maisto produktus? Ar tai reiškia gyventi taip, kad savo veikla kuo mažiau terštume gamtą? O gal visa tai kartu?…“ Viktorinoje ir stengtasi į šiuos klausimus atsakyti.

Viktorina prasidėjo linksmai – komandos pristatė savo namų darbus. Vaikai deklamuodami eilėraščius, dainuodami, grodami pasakojo apie meilę gamtai ir ekologišką gyvenimo būdą. Šiek tiek keblumų sukėlė teorinė viktorinos dalis, tačiau tai padėjo ne tik patikrinti žinias, bet ir papildyti jas naujomis. Praktinę užduotį mokiniai įveikė labai lengvai – visi teisingai išrūšiavo atliekas į tinkamus konteinerius.

Mokiniai išėjo kupini įspūdžių ir džiaugdamiesi dovanėlėmis.

Biologijos mokytoja Regina Erlickytė – Marčiukaitienė