Ar žinai savo Tėvynės istoriją?

Lietuvos istorijos mokytojų asociacija pirmą kartą organizuoja nacionalinį konkursą „Lietuvos istorijos žinovas“, kuris vyks 2015 m. kovo 10 d. (antradienį) 10.00 val.

Konkursu siekiama prasmingai paminėti Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimą, ugdyti nuostatą, kad kiekvienas turi gerai žinoti ir suprasti savo tautos istoriją, stiprinti tapatumo ir pasididžiavimo jausmą savo valstybe, skatinti visuomenės bendruomeniškumą, puoselėti savo krašto tradicijų išugdytas dvasines vertybes.

Konkurse dalyvaus mūsų mokyklos 5-12 klasių mokiniai. Kviečiame visus besidominčius Lietuvos istorija mūsų mokyklos bendruomenės narius sudalyvauti konkurse ir patikrinti savo istorines žinias.  Norintys turės galimybę atlikti pramoginę užduotį – elektroninį testą – Lietuvos istorijos mokytojų tinklalapyje konkurso dieną, pasibaigus konkursui www.istorijosmokytojai.lt LIMA tinklalapyje.

Ypač svarbu, kad kiekvienas konkurso dalyvis ne tik pasitikrintų Lietuvos istorijos žinias, bet ir praplėstų savo akiratį bei suprastų istorijos žinojimo prasmę.

Daugiau apie konkursą skaitykite čia