Ataskaitinis mokinių tarybos susirinkimas

Gruodžio 18 d. vyko ataskaitinis pirmojo pusmečio mokinių tarybos susirinkimas.

Mokinių tarybos susirinkimai vyksta kiekvieną savaitę, bet šis buvo ypatingas tuo, kad kiekvienas savivaldos narys turėjo pristatyti savo nuveiktus darbus ir apibendrinti savo indėlį mokinių tarybos veikloje. Vyresniems nariams tai nebuvo sudėtinga – patirties ir veiklų pakankamai, tačiau mažiesiems mūsų tarybos nariams tai buvo pakankamai sunkus uždavinys, bet jie jį įveikė sėkmingai.

Mūsų kuratorė mokytoja Regina pristatė mokyklos mokinių apklausos rezultatus apie tarybos veiklą, renginius ir jų kokybę, mokinių pageidavimus ir pasiūlymus. Nors visų narių veiklos apžvalga parodė, jog nuveikta daug, tačiau apklausos rezultatai rodo, kad turime stengtis, daug dirbti ir tobulėti.

Sibilė Amankavičiūtė, 8a klasė

Daugiau apie mokinių tarybos veiklą galite rasti mokyklos interneto svetainės skiltyje Mokinių taryba ir socialiniame tinkle Facebook puslapyje „Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo vidurinės mokyklos mokinių taryba“.