ATVIRUKŲ PARODA – KONKURSAS „KALĖDOS KALĖDOS“

Gruodžio 5-19 d. organizuota Kauno miesto pradinukų ir jų šeimos narių sukurtų kalėdinių atvirukų paroda – konkursas „Kalėdos, Kalėdos“.

Paroda veikė Juozo Grušo memorialiniame muziejuje.

Renginio organizatoriai: Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo vidurinės mokyklos pradinių klasių mokytojos, iniciatyvinė grupė „Vaikas – mokykla – šeima“ bei Juozo Grušo memorialinis muziejus.

Parodai pateikti 64 dalyvių darbai iš 20 Kauno mokyklų. Komisija išrinko 10 gražiausių darbelių, dar 3 labiausiai patikusius išrinko muziejaus lankytojai. Gražiausių darbų autoriams – konkurso laimėtojams – įteiktos Švietimo ir ugdymo skyriaus vedėjo Antano Bagdono padėkos bei atminimo dovanėlės. Visiems mokiniams už dalyvavimą konkurse įteiktos Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo vidurinės mokyklos direktoriaus Vladislovo Janiūno padėkos bei saldūs prizai.

Pradinių klasių mokytojos