SEPTINTOKAI NUOTYKIŲ DIENOJE „PADŽIAUK UNIFORMĄ“

Gegužės 21 d. geriausiai besimokantys 7a klasės mokiniai (auklėtoja Regina Erlickytė-Marčiukaitienė) keliavo į KTU nuotykių parką, kur turėjo galimybę pakeisti savo nuomonę apie mokslą ir pažinti jį per pramogą.

Čia mokiniai kūrė gigantiškus muilo burbulus, dalyvavo „Bumping balls“ imtynėse, galėjo pajausti tikrą nesvarumo būseną, jaučiamą kosmose, degė rankas, žaidė stalo futbolą, kopė laipiojimo sienele, važinėjo studentų kurtu elektromobiliu. Daugiausia dėmesio sulaukė katapulta, iššovusi nepabijojusius į 20 metrų aukštį. Atlikdami užduotis bei dalyvaudami nuotykiuose mokiniai išsiaiškino įvairius prietaisų veikimo principus, pagilino fizikos žinias.

„Padžiovę uniformas patyrėme 24 nuotykius per 4 valandas. Įtraukiančios atrakcijos, daug prizų, gera muzika ir puiki nuotaika“, – septintokai.