EDUKACINĖ POPIETĖ MOKYKLOJE

Rugsėjo 27 d. mokykloje organizuota edukacinė popietė, kurios metu mokiniai dalyvavo muziejų edukacinėse programose, išvykose ir kitose veiklose.

5a klasės mokiniai dalyvavo Lietuvos sporto universiteto studentų organizuotoje edukacinėje ekskursijoje troleibusu „Žvilgsnis į Kauno miesto istoriją pro troleibuso langą“, skirtą Kauno miesto gyventojams ir mokiniams.Važiuodami 10 troleibuso maršrutu mokiniai buvo supažindinti su Kauno istorija ir lankytinais objektais.

7a ir 9a klasės mokiniai dalyvavo Lietuvos sporto universiteto organizuotame renginyje pasaulinei turizmo dienai paminėti. Renginio metu prie S. Dariaus ir S. Girėno paminklo buvo pristatomos įvairios šalys, visi šventės dalyviai siekė balionų paleidimo į orą rekordo, mokiniai buvo vaišinami kareiviška koše ir arbata. Vėliau mokiniai aktyviai dalyvavo beisbolo bei trijų kojų futbolo varžybose.

Dvyliktokai edukacinės programos metu vyko į Sporto muziejų. Nors pradžioje dauguma buvo nusiteikę gan skeptiškai, bet nuomonė pasikeitė vos tik įžengus pro duris į muziejaus salę, kurioje pasitiko gidas. Jis pasakojo apie sporto istoriją, didžiausius Lietuvos sportininkų laimėjimus, parodė medalius, sporto inventorių bei diplomus.

Įspūdžiais apie edukacinę dieną dalinosi:
Vaiva Puniškytė, 5a
Gustė Deksnytė, 7a