Europos sporto savaitėje ir mes

Rugsėjo 10-17 dienomis visa Europa mini sporto savaitę. Daugumoje Europos šalių vyksta įvairūs sporto ir sveikatinimo renginiai, siekiant skatinti žmones sportuoti ir būti aktyviais.

Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazijoje taip pat įvyko sporto renginys, skirtas mūsų mažiausiems – pradinių klasių mokiniams. 1-2 klasių mokiniai varžėsi linksmosiose estafetėse, o trečiokai kartu su ketvirtokais rungėsi trikovės rungtyse: metė sunkų kamuolį, bėgo 20m , šoko į tolį.

Linksmosiose estafetėse vaikai labai atkakliai varžėsi, nei vieni, nei kiti nenorėjo pralaimėti ar pasiduoti, tačiau šį kartą, kaip dažniausiai būna nugalėjo draugystė, Vaikai buvo labai laimingi ir patenkinti. Už parodytą ryžtą ir norą sportuoti, jie buvo apdovanoti rudens gerybėmis – skaniais obuoliais.

Tarp 3-4 klasių mokinių nebuvo nei vieno, kuris nenorėtų tapti  greičiausias, stipriausias ar šokliausias. Todėl visi jie pasiekė savo aukščiausius rezultatus ir tapo nugalėtojais.

Sporto renginių organizatorius Robertas Mežvinskis
Vilma Sereckienė, Inga Ramonienė

Europos sporto savaitė (1)Europos sporto savaitė (2)Europos sporto savaitė (3)Europos sporto savaitė (4)Europos sporto savaitė (5)Europos sporto savaitė (6)