Geografijos pamoka Kauno mokslo ir technologijų parke

II b klasės mokiniai sausio 11 dieną dalyvavo  integruotoje geografijos pamokoje-edukacijoje  „Mokslo ir technologijų parkai – pažangi ekonominės integracijos forma pasaulyje ir Lietuvoje“.  Šiuo metu Kauno MTP veikia daugiau nei 100 informacinių technologijų, inžinerijos, sveikatos medicinos, socialinių inovacijų, ateities energetikos, darniosios chemijos krypties įmonių.

Čia konsultuojami  startuoliai ir jau veikiančios technologinės įmonės verslo plėtros klausimais, padedama  jiems didinti tarptautinį konkurencingumą, teikiamos inovacijų paramos paslaugos. Tai vieta, kur bendradarbiauja mokslas, verslas ir inovacijos.  Parke veikiančių įmonių produkcijos pavyzdžius  galima apžiūrėti ekspozicijoje.  Šie pažangūs ir išmanūs produktai nustebino ir sudomino mokinius.

Geografijos mokytoja Eglė Vitkevičienė