GERIAUSIEMS MATEMATIKAMS EKSKURSIJA Į VILNIŲ

Vasario 3 d. geriausiai matematiką besimokantiems mokiniams suorganizuota kelionė į Vilnių.

Šį pusmetį gerai mokėmės matematiką, todėl mums – 5-8 klasių mokiniams – labai pasisekė – matematikos mokytojos Ramunė Žėkienė ir Neringa Zalubienė suorganizavo ekskursiją į Vilnių.

Pirmiausia lankėmės Vilniaus universitete, kuriame susipažinome su senąja biblioteka. Gidė supažindino mus su bibliotekos istorija, papasakojo apie senovines rusiškas ir kitas ilgaamžes knygas. Po to lipome į siaurą bokštelį, iš kurio grožėjomės Vilniaus apylinkėmis.

Po universiteto užsukome į šv. Jonų bažnyčią. Čia gidė papasakojo mums įdomią istoriją, kaip plėšikai norėjo pavogti mirusio kunigaikščio brangenybes, tačiau juos išgąsdino vėlės.

Po smagios kelionės dalies – laisvalaikio aplankėme parodą „Matematika gyvai“. Čia panaudodami įvairias matematikos priemones atlikome eksperimentus, žaidėme žaidimus. Smagiausia, kad viską galėjome paliesti ir išbandyti.

Kelionė labai patiko, grįžome su puikiomis emocijomis ir gerais įspūdžiais.

Santa Minkštimaitė ir Gustė Deksnytė, 7a klasė