GEROSIOS PATIRTIES SKLAIDA RESPUBLIKOS MOKYTOJAMS

Gegužės 21 d. mokykloje vyko kvalifikacijos tobulinimo seminaras „Gerosios patirties sklaida įgyvendinant vaikų ir jaunimo olimpinio ugdymo projektą“, kuriame dalyvavo respublikos mokytojai.

Seminaro metu mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Kristina Pušnovienė pristatė mokyklos olimpinį ugdymą, Šiaulių universiteto Edukologijos fakulteto Kūno kultūros ir sporto edukologijos katedros dėstytojas dr. Andrius Norkus skaitė pranešimą „Mokytojo vaidmuo ugdant mokinių sveikatą: dabartis ir perspektyvos“, Kauno kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centro kūno kultūros vyr. mokytoja Regina Narijauskaitė pasidalino mintimis apie olimpinio ugdymo įgyvendinimą centre.

Po teorinės dalies seminaro dalyviai stebėjo debatus 8a klasės integruotoje lietuvių kalbos ir etikos pamokoje „Olimpizmo principai“. Pamoką vedė lietuvių kalbos vyr. mokytoja Vilija Navickienė ir etikos vyr. mokytoja Rasa Puniškienė.

Seminaro dalyviai su dideliu susidomėjimu aktyviai dalyvavo integruotoje istorijos ir dailės pamokoje „Žmogaus kūno ir judesio tobulumas istorijoje ir mene“, kurią vedė dailės mokytoja metodininkė Ilona Murašovienė ir  istorijos mokytoja metodininkė Edita Mačiulaitienėintegruotoje geografijos ir lietuvių kalbos pamokoje „Klimato juostos“ (geografijos vyr. mokytoja Eglė Vitkevičienė, lietuvių kalbos mokytojos metodininkės Rūta Gadeckienė ir Daiva Mileckienė) bei integruotoje kūno kultūros ir istorijos pamokoje „Senovės Graikijos Olimpinės žaidynės“ (kūno kultūros mokytojos metodininkės Vilma Sereckienė, Inga Ramonienė ir  istorijos vyr. mokytoja Jurgita Karkauskienė).