Gerumo akcija

Lapkričio mėnesį Lietuvos sveikatos mokslų universitetas organizavo gerumo akciją, kurios pagrindinis tikslas buvo parodyti visuomenei, kad žmogus rūpi žmogui. Visą mėnesį ruošėmės šiai akcijai: gaminome atvirukus, karpėme karpinius, darėme lankstinius, 6 klasės mokinio mama prikepė pilną dėžę gardžių naminių sausainių, visi prisidėjome kiek galėjome.

Lapkričio 27 d. kartu su direktoriaus pavaduotoja Rasa Puniškiene vykome į Kauno klinikas aplankyti sergančius vaikučius bei juos nudžiuginti mažomis dovanėlėmis, skanėstais ir pačiais šilčiausiais linkėjimais. Aplankėme nuo pačių mažiausių, dar su mamytėmis gulinčių vaikučių, iki mūsų amžiaus jaunuolių. Sveikinome vaikus su artėjančiomis šventėmis, linkėjome jiems sveikatos, kad greičiau sugrįžtų į namus. Aplankėme ir onkologiniame skyriuje sunkiai sergančius vaikus. Tuo metu užvaldė įvairūs jausmai: buvome kur kas geriau nusiteikę, tačiau pabuvę tą akimirką ir pamatę, kokių baisių yra ligų, supratome be galo daug, –  kaip svarbu mylėti ir vertinti vienas kitą, kad bet kuri diena gali būti paskutinė.

Keliaudamos namo daug kalbėjome, tačiau kiekvienos širdyje liko daugybė minčių ir apmąstymų, kokie vis dėlto šiandien esame laimingi. Tačiau nepaisant visų liūdnų minčių, viduje buvome labai laimingos, kad padarėme Gerą darbą – pralinksminome ir praskaidrinome sergančių vaikučių dieną. Kaip smagu matyti besišypsančius vaikus, jų spindinčias akutes, be galo gera daryti gera kitiems.

9a ir 9b klasės mokinės Evelina, Simona, Daniela, Justina