Gimnazija įgyvendina tarptautinį projektą bendradarbiaudama su LSU

Sausio 19 dieną pasirašyta bendradarbiavimo sutartis tarp Lietuvos sporto universiteto bei Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazijos, kurią savo parašais patvirtino Universiteto laikinoji rektorė Diana Rėklaitienė ir Gimnazijos direktorius Vladislovas Janiūnas. Sutartimi LSU bei Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija įsipareigoja įgyvendinti Europos Komisijos „Erasmus+“ Sportas programos finansuojamą projektą „ESA – Praturtintos sportinės veiklos programa“.

Šiuo  projektu siekiama parengti ir įgyvendinti kognityvinėmis užduotimis praturtintą sportinės veiklos programą mokyklinio amžiaus vaikams, kuri lavintų moksleivių motorinius įgūdžius, gerintų jų kognityvinius ir socialinius gebėjimus bei motyvaciją būti fiziškai aktyviais. Projektą nuo 2017 m. sausio mėn. įgyvendina devynios institucijos iš 7 šalių: Palermo universitetinio sporto centras (projekto koordinatorius) ir Palermo universitetas (Italija), Lietuvos sporto universitetas (Lietuva), Mursijos universitetas (Ispanija), Splito universitetas (Kroatija), Rio Majoro aukštoji sporto mokykla ir Aveiro regiono švietimo ir valorizacijos asociacija (Portugalija), Miuncheno technikos universitetas (Vokietija) ir Ankaros universitetas (Turkija).