Iškilmingas renginys Lietuvos Nepriklausomybės dienai paminėti

2018 m. kovo 9 dieną, gimnazija iškilmingu renginiu paminėjo Lietuvos Nepriklausomybės dieną. Direktoriaus pavaduotoja Rasa Puniškienė kalbėjo, kaip svarbu suprasti ir mokėti vertinti tai ką turime šiandien, kaip svarbu kiekvienam būti saugiam, būti laisvam, laisvam kurti, laisvam svajoti, naudotis savo teisėmis bei galimybėmis. Šį šventinį renginį papuošė 16Hz jaunųjų atlikėjų koncertas, kurį gimnazijos bendruomenei dovanojo Žaliakalnio seniūnija, Seniūnas Bronius Girdauskas, pavaduotoja Daiva Sabiničienė ir Aušros g. seniūnaitijos seniūnaitis Juozas Miliauskas.

Šio renginio metu buvo apdovanoti patys stropiausi gimnazijos mokiniai, kurie I-ąjį pusmetį baigė aukščiausiais mokymosi pasiekimais ir tapo IŠMINČIŲ klubo nariais. Išskirtinai įvertinta ir Vagos knygyno dovana apdovanota 8a klasės mokinė Gustė Makčinskaitė, kuri aštuonerius mokslo metus mokosi pačiais aukščiausiais mokymosi pasiekimais – aukščiausiu mokymosi lygiu.

Dviem klasėm, kurios I pusmetį baigė aukščiausiais pažangumo vidurkiais, gimnazija dovanojo pramogas pabėgimo iš loginių žaidimų ir užduočių kambario RŪSYS: 5-8 klasių kategorijoje, apdovanota  6a klasė –  9,02 balo;  I-IV klasių kategorijoje, apdovanota  IIIb klasė – 8,7 balo.

Už geriausią pamokų lankymą saldžiuoju prizu buvo įvertinta 7b klasė.

Renginį vainikavo Žaliakalnio seniūno ir seniūnaičio dovanotos gėlės gimnazijos mokytojams,  kurie daug laiko, darbo ir pastangų įdeda dėl mokinių mokymosi sėkmės!