Gimnazijoje lankėsi Seimo narė Rūta Miliūtė

Šiais metais mūsų gimnazija prisijungė prie Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos (URM) tradicinės iniciatyvos „Atgal į mokyklas“. Šios iniciatyvos metu URM diplomatai ir kitų valstybės institucijų atstovai, dirbantys Europos Sąjungos klausimais, vyksta į Lietuvos mokyklas ir veda pamoką apie Europos Sąjungą. Taip vienai dienai jie tampa mokytojais.

Birželio 4 dieną mūsų gimnazijoje lankėsi Seimo bei Jaunimo ir sporto reikalų komisijos narė Rūta Miliūtė. Ji vedė pamoką 8a klasės mokiniams, smagiai ir įdomiai papasakojo, kas yra Europos Sąjunga, kuo svarbi ir naudinga Lietuvai narystė joje, ką reiškia būti ES piliečiu, kokios ES aktualijos. Mokiniai įsitraukė į diskusiją, išsakė savo nuomonę, uždavė klausimų. Aktyviausi pamokos dalyviai gavo atminimo dovanėlės su ES ir Seimo atributika.

Pamokos pabaigoje R. Miliūtė pakvietė apsilankyti Lietuvos Respublikos Seime.

Geografijos mokytoja Eglė Vitkevičienė