Gimnazijoje paminėta Europos kalbų diena

Rugsėjo 26 d., minint Europos kalbų dieną, užsienio kalbų mokytojos organizavo įvairias veiklas. 5a ir 8a klasių mokiniai paruošė plakatų su Europos kalbų dienos simboliais, pasisveikinimo bei atsisveikinimo žodžiais įvairiomis kalbomis. 8b ir Ia klasių mokiniai dalyvavo kalbų viktorinoje. Mini viktorina apie kalbas buvo organizuota 2 ir 3 klasių mokiniams. Mažieji piešė kalbų šalių vėliavėles, klausėsi pasisveikinimų įvairiomis kalbomis.

Kaip ir kasmet, artėjanti Europos kalbų diena pažymėta rusų kalbos pamokose. Rusų kalbos mokytoja V. Gabalienė organizavo projektą 7-8 bei I-II klasių mokiniams „Šalis, kurios kalbą aš mokausi“. Kiekviena klasė paruošė po iliustruotą ir aprašytą knygą arba ruošė skaidres. Geriausius darbus pristatė 7a, 8a ir IIa klasių mokiniai. III klasių gimnazistai dalyvavo diskusijoje „Kalbų mokymasis ir jų svarba žmogui“. Geriausiai diskusijai pasiruošė ir ją vedė IIIa klasės mokiniai Greta Grosley, Adas Šiumbrys, Tadas Vaičiulis, Karolina Kuprionytė.

Užsienio kalbų mokytojos