Gimnazijos futbolininkai Lietuvoje treti

Kovo pradžioje Klaipėdoje įvyko Lietuvos mokyklų žaidynių finalinis futbolo etapas, kuriame varžėsi keturios stipriausios Lietuvos mažojo futbolo mokyklų komandos. Tai Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo, Vilniaus Fabijoniškių, Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazijos bei šeimininkai – Klaipėdos „Verdenės“ progimnazijos – komandos.

Kauniečiai iškovojo vieną pergalę ir patyrė du pralaimėjimus, taigi užėmė trečiąją vietą ir pelnė bronzos medalius. Pirmi – ­šeimininkai iš Klaipėdos, antri – vilniečiai, o paskutiniai liko Telšių jaunieji futbolininkai.

Mūsų gimnazijai atstovavo: Emilis Valiokas, Skirmantas Paukštys, Ignas Skamarakas, Rytis Gaubys, Titas Čapskis, Arnoldas Bondarenko, Lukas Kivyta, Eimantas Ramanauskas, Rokas Pačėsa, Ugnius Avizovas, Kasparas Kriščiūnas, Klaidas Jakštas.