Gimnazijos merginų tinklininkių komanda stipriausia Kaune

Vasario 25 d. vyko Kauno miesto mokyklų žaidynių merginų tinklinio finalinio ketverto varžybos. Šiame etape dėl čempionių vardo varžėsi keturios stipriausios merginų tinklinio komandos iš visų Kauno ugdymo įstaigų. Tai: VDU „Rasos“, Maironio universitetinės, Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazijų bei „Veršvų“ vidurinės mokyklos komandos.

Varžybose dėl trečios vietos stipresnės buvo „Veršvų“ vidurinės mokyklos tinklininkės, nugalėjusios VDU „Rasos“ gimnazijos žaidėjas. Finale, įveikusios abi varžoves,  susitiko „Gediminaitės“ ir Maironio universitetinės gimnazijos komandos. Audringai palaikomos savų sirgalių, laimėjusios abu setus prieš praeitų metų čempiones, aukso medalius iškovojo Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazijos tinklininkės.

Nugalėtojas pasveikino turnyro organizatorių – Kauno centro sporto mokyklos atstovas Rimgaudas Augūnas, taip pat mūsų gimnazijos direktorius Vladislovas Janiūnas.

Sporto renginių organizatorius Robertas Mežvinskis