Gimnazijos mokiniai ADVENTUR parodoje

Sausio 26 d. 6-ų – II-ų gimnazijos klasių mokiniai lankėsi kelionių ir aktyvaus laisvalaikio parodoje „Adventur 2018“ Lietuvos parodų rūmuose. „Keliauk kitaip!“ – kvietė parodos organizatoriai, siūlydami susipažinti su tradicinėmis ir visiškai netikėtomis, įtraukiančiomis kelionių galimybėmis Lietuvoje bei pasaulyje.

Svarbiausias 2018-ųjų metų parodos „Adventur“ akcentas – šalies šimtmetį švenčianti Lietuva. Net 54 Lietuvos miestai lankytojams pristatė savo programas. Čia buvo suvenyrų, kulinarinio paveldo ir maisto produktų, demonstruojami tradiciniai amatai, vyko degustacijos ir koncertai. Daugiausia laiko mokiniai praleido salėje „Poilsiauk aktyviai“, kurioje buvo pristatomos aktyvios pramogos jaunimui ir visai šeimai. Joje buvo galima rasti tai, ko reikia kelionei: nuo kompaktiškų kelionių priekabų, baidarių, turistinio inventoriaus iki virtualios realybės bei pramogų parkų.

Parodoje vyko jau tradicinis Lietuvos geografijos mokytojų asociacijos organizuojamas Geografijos žinių konkursas 6–12 klasių mokiniams. Konkurse dalyvavo 841 mokinys iš 100 Lietuvos mokyklų. Mokiniai atvyko iš 34 Lietuvos savivaldybių. Džiaugiamės ir didžiuojamės, kad šiais metais mūsų gimnazijos 8a klasės mokinys NOJUS KRIPAVIČIUS nugalėtojų kategorijoje pateko tarp geriausiųjų. Laimėtojui buvo įteiktas atminimo medalis ir kelionė šeimai, kurią skyrė pagrindinis geografijos žinių konkurso ADVENTUR 2018 rėmėjas – kelionių organizatorius GRŪDA.

SVEIKINAME NOJŲ!

Geografijos mokytoja Eglė Vitkevičienė