Gimnazijos mokiniams pristatytas treniruoklis-transporto priemonė „Trikke“

Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazijos 1-3 klasės mokiniams buvo pristatytas treniruoklis-transporto priemonė „Trikke“. Tai labai naudingas treniruoklis, nes dirba praktiš­kai visos raumenų grupės ir, svarbiausia, juo labai smagu važiuoti. Tai sportas ir pramoga vienu metu. Su šiuo treniruokliu galima judėti į priekį be pedalų, grandinių ar pavarų nepalie­čiant žemės. Judant kūnu į skirtingas puses galima pasiekti iki 30 km/h greitį.

Pradinukai, išbandę šį treniruoklį, buvo sužavėti. Nors nei vienas anksčiau nebuvo jo ban­dęs, tačiau jiems greitai pavyko perprasti šio treniruoklio valdymą. Mokiniai ne tik išbandė, bet ir turėjo galimybę sudalyvauti linksmose estafetėse- lenktynėse. Jiems labai patiko varžy­tis su draugais šiuo neįprastu treniruokliu.

Taigi, „Trikke“ yra ne tik labai sveika ir naudinga Jūsų organizmui, bet ir labai smagus laisvalaikio praleidimo būdas.

Sporto renginių organizatorius Robertas Mež­vinskis

trikke-1 trikke-2 trikke-3 trikke-4 trikke-5 trikke-6