Gimnazijos tinklininkės apgynė čempionių titulą

2017 m. Lietuvos mokyklų žaidynių merginų tinklinio finalinis etapas įvyko Alytuje, Olimpinės dienos metu.  Alytaus Dzūkijos pagrindinės mokyklos ir Alytaus suaugusiųjų ir jaunimo mokyklos sporto salėse susigrūmė keturių regionų stipriausių mokyklų komandos.

Šiose varžybose dalyvavo ir praeitų metų čempionės, Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazijos atstovės. Po atkaklių kovų, pirmąją vietą iškovojo Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazijos tinklininkės, antroji vieta atiteko Kelmės r. Tytuvėnų gimnazijos sportininkėms, trečioji vieta – Jonavos Senamiesčio gimnazijos mokinėms, ketvirtoji vieta – Vilniaus r. Avižienių gimnazijos merginoms.

Kaip minėjo pačios merginos, titulą visada yra lengviau iškovoti, negu jį dar kartą apginti.

Sveikiname gimnazijos merginų tinklinio komandą ir linkime sėkmės ateityje.

Robertas Mežvinskis