„Golas 2017“

Gegužės 9 dieną Kauno Vaišvydavos pagrindinės mokyklos futbolo aikštyne  vyko Kauno miesto mokyklų futbolo varžybos „Golas 2017“. Turnyre rungtyniavo ir mūsų gimnazijos futbolo komanda (iš viso buvo aštuoni dalyviai). Šiose varžybose negali žaisti futbolo treniruotes sporto klubuose lankantys mokiniai. Tokiu būdu siekiama, kad kuo daugiau vaikų įsitrauktų į šį sportą ir kad visų galimybės nugalėti būtų lygios.

Ištraukus burtus paaiškėjo, kad mūsų komanda  pateko į B grupę, kurioje varžėsi šeimininkai (Kauno Vaišvydavos pagrindinė mokykla),  „Žiburio“ pagrindinė mokykla ir Šančių mokykla -daugiafunkcis centras.

Nugalėję visus varžovus ir per trejas rungtynes nepraleidę nei vieno įvarčio, grupėje užėmėme  pirmąją vietą ir patekome į finalą. Jame susitikome su J.Jablonskio gimnazijos komanda. Varžybos baigėsi rezultatu 0:0. Tačiau tai juk finalas, lygiųjų negali būti, todėl teko mušti baudinius. Sėkmė šįkart mums nenusišypsojo ir pergalę šventė J. Jablonskio gimnazijos futbolininkai. Tačiau nusiminti neverta, nes baudiniai yra tarsi loterija – vieną dieną gali pralaimėti, kitą gali jau laimėti, ir nesvarbu, kas bus tavo varžovas…

Tad sveikiname gimnazijos futbolo komandą, kuri pasiekė tiek pergalių, parodė sportinį ryžtą ir kovingumą!

Kūno kultūros mokytojas Robertas Mežvinskis