Helovinas vėl mūsų gimnazijoje

Spalio 23 d. mokinių taryba sukvietė visus į Heloviną – vaiduoklių  šventę mūsų gimnazijoje. Vieni mokiniai skaptavo moliūgus kartu su technologijų mokytoja Asta, kitiems geranoriškai padėjo tėveliai.

Gražiausiu moliūgu, mokinių tarybos nuomone, išrinktas 5a klasės moliūgas „Skanaus“.

Istorijos mokytojos Edita ir Virginija pakvietė penktų – šeštų klasių mokinius prisiminti senovės lietuvių ir keltų papročius. Po to mokiniai  varžėsi viktorinoje „Vėlinės ar Helovinas“ – ir vėl geriausiai sekėsi 5a klasės komandai, trečioji liko 6a klasės komanda. Viktorinos metu 6a klasės mokiniai pasakojo senovės sakmes (juos ruošė lietuvių kalbos mokytoja Vilija).

Išradingiausi ir gražiausiai pasipuošę Helovinui  buvo mūsų mažiausieji. O vakare Heloviną vainikavo  linksmoji vaiduokliška diskoteka…