IIIa klasės mokiniai – „Sumanaus moksleivio akademijos“ dalyviai

Gegužės 18 d. gimnazijos IIIa klasės mokiniams įteikti Aleksandro Stulginskio universiteto Ekonomikos ir vadybos fakulteto (ASU EVF) Verslumo ugdymo centro organizuotos edukacinės verslumo kompetencijų ugdymo programos „Sumanaus moksleivio akademija“ baigimo pažymėjimai.

„Sumanaus moksleivio akademija“ – tai visus mokslo metus trukęs edukacinis projektas, kurio metu mokiniai turėjo galimybę įgyti žinių apie verslą ir ugdyti nestereotipinio mąstymo įgūdžius. Šios akademijos tikslas – išmokyti mokinius kryptingai siekti užsibrėžto tikslo. Čia mokiniai generavo verslo idėjas, analizavo lyderių sėkmės istorijas, lavino viešojo kalbėjimo įgūdžius, mąstė kūrybiškai ir dirbo komandose, ugdydami komandinio darbo įgūdžius, domėjosi verslo reklama bei finansais.

Užsiėmimuose dalyvavo  beveik 200 mokinių iš Kauno miesto bei Kauno ir Prienų rajonų bendrojo ugdymo mokyklų. 4 užsiėmimai, trunkantys po 4 val., vyko interaktyvių žaidimų forma, siekiant ugdyti kūrybiškumą, kritinį mąstymą bei mokant pažinti verslą, visų pirma išmokstant pažinti save.