Home » 2011-2012 m.m. geriausi mokyklos sportininkai

Pamokų laikas

1. 08:00 - 08:45
2. 08:55 - 09:40
3. 09:50 - 10:35
4. 10:45 - 11.30
5. 12:00 - 12:45
6. 12:55 - 13:40
7. 13:50 - 14:35
8. 14:45 - 15:30
9. 15:35 - 16:20

Pamokų tvarkaraštis

Mokinių atostogos

Elektroninis dienynas

Projektai








Nuorodos









Statistika

32970

2011-2012 m.m. geriausi mokyklos sportininkai

Airidas Noreika, 9a kl.
Lietuvos lengvosios atletikos jaunučių ieties metimo vicečempionas

Evaldas Dzialtuvas, 9a kl.
2011m. Lietuvos kartingų (ARF-120 lengvieji) čempionas

Evaldas Kairys, 9a kl.
Lietuvos jaunučių krepšinio čempionas

Mintarė Cibulskaitė, 10a kl.
Lietuvos dziudo jaunių čempionė ir Lietuvos rinktinės narė

Simona Dobilaitė, 10a kl.
Lietuvos lengvosios atletikos jaunių ieties metimo vicečempionė; Lietuvos lengvosios atletikos jaunučių rutulio stūmimo ir ieties metimo rekordininkė

Karolis Kozinas, 10b kl.
Pasaulio lengvosios atletikos jaunučių šuolio į aukštį čempionas; daugkartinis Lietuvos ir Baltijos šalių jaunių čempionas

Jasiūnaitė Liveta, 11a kl.
Europos lengvosios atletikos festivalio jaunių ieties metimo vicečempionė; Lietuvos lengvosios atletikos jaunimo ieties metimo čempionė

Rokas Merčaitis, 11a kl.
Europos jaunių akademinio irklavimo čempionato dalyvis; Baltijos šalių irklavimo taurės vicečempionas

Nikodemas Kilmonas, 11a kl.
Lietuvos vyrų plaukimo čempionato 4x200m laisvuoju stiliumi estafetėje vicečempionas

Simas Raupys, 11a kl.
2010 m. Europos jaunučių (iki 16 metų) vaikinų krepšinio vicečempionas

Mantvydas Stašelis, 11a kl.
Lietuvos krepšinio jaunių sporto žaidynių vicečempionas; Lietuvos moksleivių krepšinio lyga „Manija“ III vieta

Tomas Miškinis, 11a kl.
Lietuvos krepšinio jaunių sporto žaidynių vicečempionas; Lietuvos moksleivių krepšinio lyga „Manija“ III vieta

Gabija Gudeliauskaitė, 12a kl.
Karate Kyokushin Europos jaunių čempionė; Lietuvos jaunių ir jaunimo čempionė

Vaidas Kariniauskas, 12b kl.
2009 m Europos jaunučių (iki 16 metų) vaikinų krepšinio vicečempionas; Kauno „Žalgirio“ dublerių komandos žaidėjas

Lukas Lekavičius, 12b kl.
2010 m. Europos jaunučių (iki 16 metų)  vaikinų krepšinio vicečempionas

Mantas Smailys, Erika Grigonytė, Mantas Muckus, Karina Jūraitė, Eitvilas Krištopaitis, 12c kl.
Lietuvos dziudo jaunių ir jaunimo čempionai ir prizininkai; Lietuvos rinktinės nariai

Raimonda Meidutė, Domantas Žalga, Diana Pranckutė, 12c kl.
Europos lengvosios atletikos jaunimo čempionato dalyviai; Pabaltijo čempionai; Lietuvos jaunimo čempionai