Ir mes prisidedame kuriant pilietinį Kauną

Kovo 26 d. mokyklos mokinės Sibilė Amankavičiūtė (8a kl.), Monika Ambrazevičiūtė (8a kl.) ir Vaiva Puniškytė (6a kl.) dalyvavo Kauno miesto bendrojo ugdymo mokyklų pilietinių iniciatyvų konkurse „Mes kuriame pilietinį Kauną“. Šio konkurso tikslas – skatinti mokinių pilietiškumą, suteikti galimybę mokyklų bendruomenėms pristatyti bendruomeniškumo ir savanoriškos veiklos pavyzdžius bei pasidalinti gerąja patirtimi.

Mokinės pristatė jau daugiau kaip 10 metų mūsų mokykloje vykdomą socialinę bendrumo akciją „Kalėdinis sveikinimas vienišam žmogui“, kuria siekiama prieškalėdiniu laikotarpiu pradžiuginti vienišus žmones vaikišku dėmesiu ir šventiniu atviruku.
Pasak mokinių, ši akcija:

• suteikia daug abipusių teigiamų emocijų, tiek vaikams tiek senyviems žmonėms;
  • moko mus dalintis gerumu ir džiaugtis paprastais dalykais;
  • vertinti ir gerbti aplink esančius žmones rodant jiems dėmesį;
  • geriau pažinti savo rajono gatves ir adresus.

Žmogus, kuris suteikia viltį,
Suteikia mums jėgų pakilti,
Nes jam geriausia dovana
Padovanota šypsena.

Savo gyvenimo kely
Daug gero padaryt gali.
Išmok sakyt gražius žodžius
Ir tuo pradžiuginki visus.

Darykim gera – juk tai nekainuoja,
Kai šypseną vienas kitam dovanojam.
Mes patys sukurkime savo pasaulį,
Kasdien viens kitam dovanodami saulę.

Eilėraščio autorės: Sibilė, Monika, Vaiva

Mokines konkursui ruošė direktoriaus pavaduotoja ugdymui, etikos mokytoja Rasa Puniškienė