Išvyka į Druskininkų „Atgimimo“ mokyklą

2018 m. gegužės 16 dieną  mūsų gimnazijos 6a klasės mokinių ir mokytojų delegacija vyko į Druskininkų „Atgimimo“ mokyklą,  siekiant pratęsti, sustiprinti  mokyklų bičiulystės tradicijas. Taip pat stengiamės plėtoti  ugdymo įstaigų partnerystę, skiepyti mokiniams sveikatos ugdymo, sporto bei olimpines vertybes.

Mokykloje mus maloniai sutiko mokyklos direktorė Danutė Časienė bei kūno kultūros mokytojai. Susipažinus su mokyklos edukacinėmis aplinkomis, mokinių ir mokytojų laukė draugiškos  kvadrato varžybos.  Nors druskininkiečiai įveikė mūsų komandą rezultatu 2:1, niekam dėl to nuotaika nesubjuro. Tuomet šeimininkai pakvietė mus išmėginti „Snow Arenos“ sniegą. Jie taip pat pasakojo, kad arenoje jų mokiniams vyksta kūno kultūros pamokos. Mokinius pasitiko instruktorius, kuris pamokė, kaip reikia leistis nuo kalno, stabdyti, sėkmingai, be traumų griūti bei atsistoti. Vaikams labai patiko slidinėti, o pažintį su „Snow Arena“ jie baigė čiuožinėdami su pripučiamais ratais.

Išvykos pabaigą vainikavo pramogos Druskininkų Vandens parke.

Esame labai dėkingi Druskininkų „Atgimimo“ mokyklos vadovams bei visai bendruomenei už dėmesį, rūpestį bei malonų priėmimą.  Tikimės ir toliau draugauti bei sėkmingai bendradarbiauti.

Sporto renginių organizatorius Robertas Mežvinskis