Kalėdų renginys „Spalvos“

Gruodžio 19 d. mokykloje vyko kalėdinė popietė. Jai ruošėsi visa mokykla – nuo pradinukų iki pačių vyriausiųjų, abiturientų.

Dar prieš keletą savaičių klasės burtų keliu išsitraukė demonstruojamą spalvą, kuriai turėjo priderinti šokį, dainą ar vaidybinę sceną, o renginio metu pristatė vieni kitiems savo kūrinius. Pasirodymai buvo išties įspūdingi, įdomūs ir vienas į kitą nepanašūs.

Ko tik čia nebuvo! Abiturientai susuko trumpametražį filmuką apie pilką kasdienybę, 8a klasė suvaidino „Juodąją klasės valandėlę“, 8b vaikinai nuotaikingai inscenizavo dainą „Žalioj stotelėje“, trečiokai sušoko baltąjį šokį.

Ypatinga elegancija išsiskyrė 11a klasės komanda, kuriai burtai lėmė raudoną spalvą. Vienuoliktokai šoko valsą pagal dainą „Kai sirpsta vyšnios Suvalkijoj“. Merginos dėvėjo ryškiai raudonas sukneles, vaikinai, pasipuošę klasikiniais kostiumais, ryšėjo raudonas „peteliškes“.

Salė mirgėjo nuo spalvų, gaudė nuo plojimų, muzikos garsų. Mokinių taryba išdalino kalėdinį paštą, o pavaduotoja – gerumo angelus, kurie nukeliavo pas senyvus vienišus Žaliakalnio gyventojus.

Popietės vedėjai, dvyliktokė Laura Valantikonytė ir dešimtokas Tadas Vaičiulis, palinkėjo visiems gerų atostogų, linksmų ir laimingų Naujųjų Metų.

Renginio organizatorė mokytoja Nina Sudarienė