Home » Uncategorized » Karjeros dienos 2022

Pamokų laikas

1. 08:00 - 08:45
2. 08:55 - 09:40
3. 09:50 - 10:35
4. 10:45 - 11.30
5. 11:50 - 12:35
6. 12:55 - 13:40
7. 13:50 - 14:35
8. 14:45 - 15:30

Pamokų tvarkaraštis

Mokinių atostogos

Elektroninis dienynas

ProjektaiNuorodos

Statistika

33749

Karjeros dienos 2022

Balandžio 15 d. gimnazijoje buvo organizuojamos profesinio informavimo veiklos, kurių tikslas – skatinti mokinius domėtis įvairiomis profesijomis, padėti kryptingai ir nuosekliai planuoti karjerą.

Pirmoko Luko mama Inga Sabeckienė papasakojo apie veterinarijos gydytojo darbo ypatybes, septintokės Ugnės mama Viktorija Starkauskienė supažindino mokinius su ekonomikos mokslo sąvokomis, paskatino piešti vizualizacijas pagal girdimą muziką. Aštuntoko Brandon Petro Ian mama Dangira Creve organizavo susitikimą su prokurore Lina Zakarauskaite  ir išvyką į Kauno apygardos prokuratūrą.

Apie pasirengimą tapti pareigūnu kalbėjo Jovita Pakeltienė, Viešosios tvarkos valdybos Bendruomenės pareigūnų veiklos skyriaus vyresnioji tyrėja. Ji pristatė policininkus ruošiančias mokymo įstaigas, papasakojo kaip būsimieji pareigūnai mokomi ir ruošiami tarnybai. Justinas Lunskis iš UAB „iTo/Informacinių Technologijų organizacija” supažindino mokinius su IT specialisto kasdienybe, darbo aplinka, priminė kokių dalykų egzaminus pasirinkti siekiant studijuoti IT studijų programas Lietuvos aukštosiose mokyklose.

Gimnazijoje taip pat svečiavosi Deimena Montvydaitė, Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijos Marketingo koordinatorė ir  Rasa Šakauskienė, UAB „Agrokoncerno” įmonių grupės administracijos ir personalo vadovė, parengusios pristatymą „Verslas+Mokslas. Drąsiai ateičiai” apie gyvybiškai svarbų bei nuolat modernėjantį agroverslo sektorių. Laura Kižė ir Elinga Matusevičiūtė iš  Kauno technikos profesinio mokymo centro mokinius, besidominčius inžinerija, medienos apdirbimo, mechanikos, statybos, transporto bei verslo sritimis, supažindino su šiame centre esančių profesijų mokymo(-si) specifika, papasakojo apie profesinio mokymo galimybes ir perspektyvas. VDU Švietimo akademijos lektoriai doc. dr. Daiva Majauskienė, doc. dr. Aušra Lisinskienė, prof. dr. Albertas Skurvydas pristatė pranešimą „Sportas, fizinis aktyvumas ir smegenų veikla”, papasakojo apie bakalauro studijų programas, jų išskirtinumą bei atsiveriančias darbo rinkos galimybes baigus studijas.

Gimnazijoje sulaukėme ir buvusių mūsų gimnazijos mokinių, kurie nuoširdžiai bendravo su dabartiniais gimnazistais, pasakojo jiems apie savo profesijos pasirinkimą, studijų kelią, dalijosi savo patirtimi, atsakė į mokinių klausimus. 

Širdingai dėkojame – Salomėjai Banytei, LSMU ligoninės Kauno klinikų Kraujo centro slaugytojai, Lukui Mačiulaičiui, Ecoligo GmbH jaunesniajam inžinieriui-pardavimų sektoriaus direktoriui, Viktorijai Jonaitytei ir Akvilei Griškevičiūtei, šiuo metu studijuojančioms viešąjį administravimą, Vaiko gerovės ir socialinės apsaugos sritį – už mums skirtą laiką.

 

Peržiūrėta: 90