Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija organizuoja nuotolines „Atvirų durų dienas”

Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija gruodžio 15-16 dienomis organizuoja nuotolines „Atvirų durų dienas“. Kviečiame tėvelius registruotis į individualius pokalbius su dalykų mokytojais ir aptarti savo vaikų mokymosi pasiekimus ir pažangą. Gruodžio 15 d. tėvelius pokalbiui kviečia matematikos, integruoto gamtos mokslų kurso, biologijos, chemijos, fizikos, informacinių technologijų, vokiečių kalbos mokytojai, gruodžio 16 d. – lietuvių kalbos ir literatūros, anglų ir rusų kalbų, tikybos, etikos, istorijos, geografijos, ekonomikos, dailės, muzikos, technologijų ir fizinio ugdymo mokytojai.

Registruodamiesi pasirinktame laukelyje įrašykite mokinio vardą, pavardės pirmąją raidę, klasę!

Registracija vykdoma čia:

Gruodžio 15 d.  shorturl.at/huCK0

Gruodžio 16 d.  shorturl.at/nBP89

„Atvirų durų dienos” vyks Microsoft Teams aplinkoje. Užsiregistravusiems tėveliams kiekvieno dalyko mokytojas/mokytoja atsiųs kvietimą į el. dienyną. Norėdami dalyvauti vaizdo susitikime, paspauskite ant mokytojo/mokytojos atsiųstos nuorodos. Individualūs pokalbiai vyks nuo 16.00 iki 19.00 val., kiekvienam  užsiregistravusiam tėveliui mokytojai skirs iki 10 min. Labai prašome prie vaizdo susitikimų jungtis tik rezervuotu metu, įjungus kamerą ir mikrofoną. Kad vaizdo susitikimas vyktų sklandžiai, patariame naudoti kompiuterį arba planšetę.