2021 m. spalio mėnesį vyko jau tradiciniu tapęs Kauno m. ugdymo įstaigų 2–4 klasių mokinių ir jų senelių rašinių konkursas ,,Aš myliu savo senelius‘‘, skirtas Pagyvenusių žmonių mėnesiui paminėti. Šiemet mokiniai rašė rašinius tema ,,Pagiry maža trobelė, seka pasaką senelė…‘‘, o senelių rašinių tema – ,,Mano vaikystės pasaka‘‘. Konkursui darbus pristatė 40 dalyvių:  13 senelių ir 27 mokiniai (1 antrokas, 17 trečiokų, 9 ketvirtokai)  iš 10 ugdymo įstaigų. Dalyvauti konkurse savo auklėtinius bei jų senelius pakvietė 17 mokytojų.

Konkursą organizavo Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazijos pradinių klasių mokytojos, Kauno m. pradinių klasių mokytojų iniciatyvinė grupė ,,Vaikas – mokykla- šeima‘‘,  Kauno m. pradinių klasių metodinis būrelis ir Kauno švietimo inovacijų centras. Darbus vertino ir išrinko nugalėtojus  iniciatyvinės grupės ,,Vaikas – mokykla – šeima‘‘ narės.