Kauno miesto mokinių konferencija

Šių metų gruodžio 6 dieną Kauno Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokykloje įvyko Kauno miesto mokinių konferencija „Kuriame mokyklą patys. Mokinio ir mokyklos saugumas kaip socialinis iššūkis“.

Šioje konferencijoje dalyvavo ir Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazijos mokinių komanda. Mokiniai skaitė pranešimą tema „Turiningas laikas po pamokų, kuris skatintų mane pažinti“.

Ši tema pasirinkta neatsitiktinai. Gimnazijoje veikia daug įvairių būrelių:  Dizaino studija, Dailės studija, vokalinis ansamblis „Spindulėlis“, Jaunučių choras; vyksta sporto užsiėmimai (aerobika, kvadratas, judrieji žaidimai, futbolas, gatvės šokiai). Taip pat yra informacinių technologijų būrelis „Info techniukai“, saviraiškos būrelis „Aš esu”, Sveikos gyvensenos būrelis, baletas. Visos šios veiklos yra nemokamos, mokiniai gali įvairiapusiškai tobulėti ir atrasti, išbandyti  save bei susirasti naujų draugų.

Pranešimą pristatė gimnazijos IIa klasės mokinės Monika Ambrazevičiūtė ir Sibilė Amankavičiūtė. Konferencijos organizatoriai visą mokinių komandą apdovanojo padėkomis ir prizais.

Robertas Mežvinskis, gimnazijos mokinių taryba