Kalėdinių atvirukų paroda – konkursas ,,Kalėdos, Kalėdos…‘‘

Gruodžio 2 – 19 d. Juozo Grušo memorialiniame muziejuje vyko jau tradicine tapusi Kauno miesto pradinių klasių mokinių, jų šeimos narių ir mokytojų sukurtų Kalėdinių atvirukų paroda – konkursas ,,Kalėdos, Kalėdos…‘‘. Renginį organizavo iniciatyvinė grupė „Vaikas – mokykla – šeima“, Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija bei Juozo Grušo memorialinis muziejus.

Parodai 80 darbų pateikė  62 mokytojai iš 34 Kauno miesto ugdymo įstaigų. Komisija, vadovaujama tapytojos, Maironio muziejaus dailininkės Ingos Zamulskienės,  išrinko 10 geriausių darbų. 6 darbams skirta ,,Muziejaus lankytojų simpatijų prizo“ nominacija.

Pažymą apie dalyvavimą Kalėdinių atvirukų parodoje „Kalėdos, Kalėdos…“ rasite čia: Pažyma apie dalyvavimą.