Kauno moksleivių protmūšis VDU, skirtas Žmogaus teisių dienai paminėti

Šių metų  gruodžio 8 d. VDU Teisės fakultete vyko protų mūšis, skirtas Visuotinei žmogaus teisių deklaracijai paminėti.  Užduotys buvo nelengvos: vyko penki klausimų turai, kiekviename ture buvo po 10 klausimų. Mūsų gimnazijos komandą sudarė III–IV klasių mokiniai Tadas Vaičiulis, Ieva Petrauskaitė, Mykolas Bitvinskas, Kamilė Plaušinytė, Adelė Vaškelytė su istorijos mokytoja Edita Mačiulaitiene.

Mokiniai dar daugiau sužinojo apie Žmogaus teises ir jų saugojimą, sprendė įvairias teisines situacijas, susipažino su VDU Teisės fakultetu bei smagiai praleido laiką. Anot mokinių, pats linksmiausias buvo turas  „Žmogaus teisės pagal Harį Poterį“, nes daugelis moksleivių gerai žino šį ir kitus personažus, kurie ir „dalyvavo“ pristatant klausimus.

Sveikiname mūsų gimnazijos komandą, užėmusią ketvirtąją vietą!