Kelionė į Birštoną

Gegužės 17 d. gimnazijos pirmokai ir antrokai su savo mokytojomis Virginija ir Ina, mokytojos padėjėja Saule bei futbolo trenere Jolita vyko į pažintinę ekskursiją maršrutu Kaunas – Birštonas – Pociūnų aerodromas – Kaunas.

Vaikai lankėsi Birštono muziejuje, dalyvavo edukacijoje „Surask lobį“. Atlikdami įvairias užduotis mokiniai susipažino su muziejaus eksponatais. Birštono sakraliniame muziejuje vyko edukacija „Kvepiantis Birštono banginis“. Mokiniai ne tik susipažino su muziejaus eksponatais, bet ir kepė sausainius – Birštono simbolius – banginukus pagal 12 a. gyvenusios vienuolės šv. Hildegardos Bingenietės receptą. Apsilankę muziejuose ir sudalyvavę įvairiose edukacijose, visi iškeliavo į pažintinę ekskursiją po Birštoną. Mokiniai ragavo Birštono šaltinių mineralinį vandenį, įvertino jų skonį.

Susipažinę su Birštonu, pradinukai skubėjo į Pociūnų aerodromą, kur jų laukė įdomi pažintis su lėktuvais ir sklandytuvais.

Po kelionės visi grįžo linksmi ir papildę žinių bagažą.

Pažintinė ekskursija po Birštoną    Pažintinė ekskursija po Birštoną

Edukacija Birštono sakraliniame muziejuje    Edukacija Pociūnų aerodrome