Konferencija „Sveikata – išminčių honoraras“

Lapkričio 12 dieną mūsų gimnazijoje vyko respublikinė konferencija „Sveikata – išminčių honoraras“, skirta Europos sveikos mitybos dienai paminėti. Konferencijos dalyvius pasveikino dr. Ričardas Butėnas, laikinai einantis gimnazijos direktoriaus pareigas, po to dalyviai pristatė savo projektus trijose sekcijose.

Pirmoje sekcijoje „Mokinių geroji patirtis ugdymo(-si) srityje“ I vietą  laimėjo Augustė Každailytė (Šiaulių „Romuvos” gimnazija), II vieta atiteko Taurėjai Javtokaitei (Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija) bei Emilijai Gudaitytei, Paulinai Grincevičiūtei  (Kauno raj.  Vandžiogalos gimnazija), III vieta –  Smiltei Rimkevičiūtei, Simonui Skabickui  (Kauno Simono Daukanto progimnazija).

Antroji sekcija – „Mokslinė – tiriamoji ir praktinė veikla. Fizinio aktyvumo akcijos, originalūs sveikos mitybos patiekalai bei jų receptai“.  I vietos laimėtojomis tapo Kauno Simono Daukanto progimnazijos 8 klasės mokinės Ineta Sakaliūnaitė, Adriana Mockūnaitė su projektu ,, „Tavo sveikata – ne eksperimentas!“, II vieta atiteko Ievai Lavickaitei iš  Klaipėdos Prano Mašioto progimnazijos, o III vieta – Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazijos 6 klasės mokinei Viltei Švedaitei (projektas „Ką valgo pasaulio vaikai? (pagal Gregg Segal  “Daily Bread: What Kids Eat Around the World”, 2019)“ .

Trečiojoje sekcijoje  „Mokslinė – tiriamoji ir praktinė veikla (I-IV gimnazijos klasės)  I vietą laimėjo Kauno Maironio universitetinės gimnazijos  I kl. gimnazistės Emilė Valiušaitytė ir Ieva Baltrušaitytė. II vieta paskirta  Kauno VDU „Rasos” gimnazijos IV kl. mokiniams Matui Imbrasui, Ridui Varnaliui. III vietą užėmė Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazijos II kl. mokinė Luka Dilevičiūtė.

Nuoširdžiai dėkojame visiems, kurie dalyvavo mūsų gimnazijos surengtoje respublikinėje konferencijoje.