Konkursas „Fair play sporte ir gyvenime“

Gruodžio 12 dieną šv. Kazimiero progimnazijoje įvyko tradicinis konkursas „Fair play sporte ir gyvenime. Jame dalyvavo devynios Kauno miesto ugdymo įstaigų mokinių komandos. Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazijai atstovavo 7a klasės mokiniai: Luka Dilevičiūtė, Rūta Vetchoratovaitė, Gabrielė Azarevičiūtė, Gabrielė Bernotavičiūtė, Rusnė Lieputė, Mindaugas Jankauskas, Marius Šaučiūnas, Adolis Miciulevičius, Nojus Šlaustas. Konkurso užduotys parengtos vadovaujantis kilnaus elgesio, bendrosios bei sporto etikos principais. Užduočių atlikimas reikalavo aktyvaus bendradarbiavimo, komandinio darbo. Mokiniai varžėsi trijose veiklų srityse:

• etinių užduočių, susietų su olimpinėmis, parolimpinėmis, bendražmogiškomis vertybėmis, interaktyvioje viktorinoje;
  •  fizinių rungčių, susijusių su olimpiniais principais ir vertybėmis, konkurse;
  •  gyvenimiškų ir sporto vaizdų situacijų, susijusių su kontraversiškomis vertybių dilemomis, analizės konkurse.

Po visų šių užduočių vyko kūrybinės dirbtuvės. Gimnazijos komanda šiame konkurse užėmė 4-ą vietą ir pasiekė svarbiausią šio konkurso tikslą – visose gyvenimo situacijose visada vadovautis olimpinėmis vertybėmis.

Robertas Mežvinskis