Konkursas „Myliu Lietuvą“

2018 lapkričio 22 d. Vytauto Didžiojo universiteto „Rasos“ gimnazijoje įvyko Kauno miesto bendrojo ugdymo mokyklų 8–9 klasių mokinių užsienio (rusų) kalbos konkursas „Myliu Lietuvą“. Konkurso tikslas ir uždaviniai:

– plėtoti kalbų mokymosi galimybes ir ugdyti mokinių motyvaciją, supažindinti juos su užsienio kalbų mokėjimo teikiama nauda;

– skatinti kultūrinį ir sociokultūrinį pažinimą, kuris atsiskleidžia mokantis įvairių kalbų;

– skatinti mokinių kūrybiškumą, asmenybės lankstumą, gebėjimą bendrauti įvairiose situacijose panaudojant savo kalbinius įgūdžius ir užsienio kalbų mokėjimo galimybę.

Kiekvienai užduočiai buvo skirtos  5–10 min. Komandą sudarė  3 mokiniai, kurie turėjo atlikti užduotis: „Prie Lietuvos žemėlapio“; „Atspėk žodį“;  dalyvauti interaktyvioje viktorinoje  „Ką žinai apie Lietuvą“; rašyti Draugystės diktantą ir pristatyti 5  pateiktis „Mano mokykla“.

Mūsų gimnazijai atstovavo Ia kl. mokinės: Roberta Pusvaškytė, Nida Vitkevičiūtė, Vita Šinkarukaitė. Komanda buvo nominuota už sėkmingai atliktą interaktyvios viktorinos „Myliu Lietuvą“ užduotį ir gavo padėką už aktyvų dalyvavimą Kauno miesto 8–9 kl. užsienio (rusų) kalbos konkurse „Myliu Lietuvą“.